• Свеж
Конвертор На Конвертор Линија Кабел Слушалки Адаптер Кабел За Снимање Пенкала За Таблети

Конвертор На Конвертор Линија Кабел Слушалки Адаптер Кабел За Снимање Пенкала За Таблети

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

За Trs Конвертор Линија Конвертор Кабел Слушалки Адаптер Кабел Снимање Пенкала За Таблети Спецификација : Карактеристики : 1. Направен од материјал, овој производ е силен и издржлив. 2. Висока јачина, добра цврстина, не е лесно да се скрши. 3. Компатибилен со широк спектар на дигитални и фотографски уреди, како што се мобилни телефони, таблети, пенкала за снимање, DSLR камери итн. 4. Лесна и мала големина, лесна за носење и употреба. 5. Тоа може да биде одличен избор за сите корисници. Спецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : ДО КАБЕЛСКИ Материјал ЗА КОНВЕРТОР НА ТРС : Пластична Боја : Црна Должина : Прибл. Список за Пакување од 13 см / 5,1 инчи : 1 х До КАБЕЛ ЗА Конвертор НА ТРС Изработен од материјал, овој производ е силен и издржлив. Висока јачина, добра цврстина, не е лесно да се скрши. Компатибилен со широк спектар на дигитални и фотографски уреди, како што се мобилни телефони, таблети, пенкала за снимање, DSLR камери итн. Лесна и мала големина, лесна за носење и употреба. Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне