• Свеж
Хартија Магија Група Злите Вештерка Носот Брадата Крајот На Ноќта На Вештерките Костим Протетика

Хартија Магија Група Злите Вештерка Носот Брадата Крајот На Ноќта На Вештерките Костим Протетика

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Хартија Магија Група Преобразете го Лицето во Грди Пропорции со Злобен Комплет За Протетика На Вештерки. Создадете Основа На вашиот Сопствен Фантастичен Карактер од доверлив снабдувач На Специјални девизни производи. Комплетот За Стари Хаг за Нос и Брада содржи 2 апарати Од Латекс прикачени со користење на претпочитаната марка лепило што се продава одделно. Секое Парче има Тенки надворешни Рабови кои Беспрекорно И Лесно се Вклопуваат со вашата кожа. Додадете Ја Вашата Омилена шминка за да го оживеете Овој Лик Од Книгата Со Приказни Во Бедни Детали Усовршени Од Себе. Хартија Магија Група Вештерка Носот И Брадата Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток. Вклучува протетика на носот и брадата. Бара Лепило За Гума За Џвакање Или Лепило За Акрилна Врска за прицврстување. Сите Природни Латекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне