• Свеж
Марта Стјуарт Ирис Кујна Пешкир Памук Кујна Пешкир Во Собата, Разнобојни, Парче

Марта Стјуарт Ирис Кујна Пешкир Памук Кујна Пешкир Во Собата, Разнобојни, Парче

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Чувајте ја вашата кујна стилска и чиста Со Комплетот 3 Пакети Со Печатена Крпа Марта Стјуарт. Направен од 100% рамно ткаен памук, овој комплет вклучува една цврста кујнска крпа и две кујнски крпи со цветен принт ирис со жакард граница за модерен изглед. Секоја крпа мери 18 инчи на 28 инчи. Овие крпи што се перат во машина се дебели и издржливи за вашите секојдневни задачи. Тие се апсорбирачки, неабразивни и практично без влакненца, што го прави идеален за излевање и сушење или чистење садови и стакларија. АБСОРБЕНТА И БЕЗ ВЛАКНЕНЦА ПАМУК : Изработени од 100% рамно ткаен памук, овие кујнски крпи марта Стјуарт се абсорбента за бришење истури. Тие се исто така без влакненца за сушење и чистење на садовите и стаклените садови. КОМПЛЕТ КРПИ со 3 ПАКУВАЊА : Вклучува една (1) цврста кујнска крпа и две (2) кујнски крпи со цветен принт и жакард граница. Секој пешкир со великодушна големина има димензии 18" В х 28 " Л. ПОДИГНЕТЕ ГО ВАШИОТ КУЈНСКИ ДЕКОР : Освежете го вашиот кујнски декор со овие стилски кујнски крпи марта Стјуарт. Цветниот принт со неутрални нијанси ќе додаде модерен и чист изглед во вашата кујна. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овие разноврсни кујнски крпи се дебели и издржливи, што го прави идеален за сушење садови, излевање и бришење на работните површини. ЛЕСНА НЕГА : Комплетот За Печатени Крпи Од Марта Стјуарт 3 Пакувања може да се пере во машина за лесна нега. Машинско перење ладно на нежниот циклус со слични бои. Само белило без хлор. Исушете го сувото и отстранете го навремено. Не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне