• Свеж
Момени Новограц Област Девојка Новина Фарма Површина Килими, Сина

Момени Новограц Област Девојка Новина Фарма Површина Килими, Сина

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : - Материјал : 100% полиестерски куп. - Уникатната конструкција со низок профил има мек полиестерски куп со текстура памучна подлога. - Рабовите имаат шевови за преклопување за да дадат дополнителен елемент за дизајн. Техника : - Моќ Разбој. Примарна Боја : - Сина. Тип На Подлога : - памук. Материјал : - Синтетички. Нега на производот : - избришете ја со сува крпа. Се препорачува професионално чистење. Лиценциран Производ : - Да. Тип На Производ : - Површина Килим. Детали За Материјалот : - Полиестер. Димензии : Големина На Килим 3 '3" х 5 ' - Вкупна Тежина На Производот : -5,69 фунти. Големина На килим 5 'х 7' 6 " - Вкупна Тежина На Производот : -13,13 фунти. Големина На килим 7 '6" х 9 '6" - Висина На Купот : -0,25". Материјал : 100% полиестерски куп. Уникатната конструкција со низок профил има мек полиестерски куп со текстура памучна подлога. Рабовите имаат шевови за преклопување за да дадат дополнителен елемент за дизајн. Техника : Моќ Разбој. Примарна Боја : Сина. Тип На Подлога : памук. Материјал : Синтетички. Нега на производот : избришете ја со сува крпа. Се препорачува професионално чистење. Лиценциран Производ : Да. Тип На Производ : Површина Килим. Детали За Материјалот : Полиестер. Димензии големина на лекот 3 ' 3 "х 5' Вкупна Тежина На Производот : 5,69 фунти. Големина На килим 5 'х 7' 6 " Вкупна Тежина На Производот : 13,13 килограми. Големина На Килим 7 ' 6 "х 9 '6"Висина На Купот : 0,25".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне