• Свеж
Консолидирани Печат ЦСЦ Почувствува Печат Рампа, Црна И Црвена

Консолидирани Печат ЦСЦ Почувствува Печат Рампа, Црна И Црвена

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Двојно вашиот избор со две влошки во еден случај отпорен на удари. Уникатниот дизајн ви овозможува лесно да ги менувате боите едноставно превртете ги влошките како што би правеле страниците на книгата. Супериорната површина на филц обезбедува подобра покриеност на печатот додека обезбедува долготрајни перформанси. Компатибилен со различни големини на рачни печати. Повторно мастило. Карактеристики двојно зголемете го вашиот избор две влошки во еден случај отпорен на удари спецификации боја : Црна И Црвена-СКУ : Ssn82276 Консолидиран Печат CSC090468 Печат За Филц, Црна И Црвена боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне