• Свеж
За Ram Камион Заден Поглед Огледало Рачно Црна ПАР ВО СОБАТА

За Ram Камион Заден Поглед Огледало Рачно Црна ПАР ВО СОБАТА

DEN 737.12

Од стока
Во продавницата

СОСЕМА НОВ СКЛОП НА РЕТРОВИЗОРОТ НА ЗАДНИОТ ПОГЛЕД!Висококвалитетна Замена - Резервен Пазар Оваа ставка Е Неоригинален дел Компатибилен со следните години и модели : 1994 1995 1995 1996 1997 Доџ Рам 1500 Пикап 1994 1995 1995 1996 1997 Доџ Рам 2500 Пикап Камион1994 1995 1996 1997 Доџ Рам 3500 Пикап Камионт : база, Обичај, Ларами, Лт, лујо, Тркач, Спорт, Сс/т 5.9 л, св, wsnote : рачно, рачно преклопување, Не Влечење, Тип На Ниска Монтажа Со : 6 X 9 Инчен Рамен Стаклена Белешка : Кабина И Шасија Или Стандардна И Продолжена Кабина 2-Забелешка : 6cyl 8cyl 10cyl, 3.9 L 5.2 L 5.9 L 8.0 Lfinish/Материјал : Текстура Црно-Пластикаместување : вклучува и десна Патничка И лева Страна на Возачот оем број : 55022241, 55022240. Паркслинк : Ч1320114, Ч1321114. Холандер : 128-01271Л, 128-01270Р. 6цил 8цил 10цил, 3,9 Л 5,2 Л 5,9 Л 8,0 Л. Кабина И Шасија или Стандардна И Продолжена Кабина 2-Врата. Фабрички Стил Ое Замена. 2 Парче Постави Пар. Левиот Возач И Десната Страна На Патникот. 6 х 9 Инчен Стакло.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне