• Свеж
asdoklhq Лето Sports Спортски Градници За Жени, Жени Мода Плус Дозвола Дами Удобно Дише Без Челик Прстен Пред Бравата Доење Градник Жена Долна Облека

asdoklhq Лето Sports Спортски Градници За Жени, Жени Мода Плус Дозвола Дами Удобно Дише Без Челик Прстен Пред Бравата Доење

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Ако имате какви било прашања во врска со овој градник за долна облека, ве молиме контактирајте не слободно и ние ќе го решиме вашето барање за прв пат.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Бразизизира.Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне