• Свеж
Прикривање На Плажа Еднобојна Реси Со Јазли Шифон Кошула Лабава Ракава Со Лилјаци Плажа Облека За Сонце Бикини Прикривање

Прикривање На Плажа Еднобојна Реси Со Јазли Шифон Кошула Лабава Ракава Со Лилјаци Плажа Облека За Сонце Бикини Прикривање

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Покријте ја плажата со еднобојна реси со јазли шифон кошула лабава ракава со лилјаци плажа облека за сонце бикини прикривање. Материјал : Шифон. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 170гр. големина На Пакетот : 25х20х6см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Костим за капење Со Прикривање Поставен За Женски Панталони Костим За Капење Прикривања За Женски Костим За Капење Прикривање на дното табела : . Големина : Една Големина Должина : 79см/31.10" 3. Списокот За пакување Содржи 1 Парче, Должина на Облека 59 см + Јазол Реследник 20см. 1. Прикривања, Убави и Жешки, Избегнувајте Изгореници од Сонце. 4. Ве прават Супер убав, Привлечен и Многу. 2. Фокусирани На Обезбедување На Вас Со Прикривања. 5. Направете Ве Помодерни, Попривлечни, Посвежи И Поубави!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне