• Свеж
Дрвена Акустична Гитара Избира Плектруми Црвено Сандалово Дрво Розово Дрво Дрвени Бои

Дрвена Акустична Гитара Избира Плектруми Црвено Сандалово Дрво Розово Дрво Дрвени Бои

DEN 959.84

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.* Изработени од висококвалитетни дрвени материјали*дрво гитара изберете плектрум форма на срце зема за бас делови.* Рачно изшкуркан, рачно полиран .*Силна јасна гитара зема,мазна површина.*Лесен за употреба.Спецификации : тип На Ставка : Материјал За Собирање Гитара : Големина На Дрво : 32*27*2.5 mm Weight : 3g (приближно.) Пакетот Вклучува : 1 х Гитара Изберете Дрвени Акустични Гитара Зема/Плектруми Црвено Сандалово Дрво Розово Дрво Дрво Бои. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. 100% висок квалитет.Долг работен век. Вашето задоволство е нашата најголема желба, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме сеопфатни услуги пред продажба и по продажбата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне