• Свеж
Гувпев Божиќна Декорација Ангел Со Нозе Девојка Божиќна Сцена Декорација Приврзок Совршени Божиќни Украси За Семејства-Сребро

Гувпев Божиќна Декорација Ангел Со Нозе Девојка Божиќна Сцена Декорација Приврзок Совршени Божиќни Украси За Семејства-Сребро

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Гувпев е посветен да им обезбеди на клиентите здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и евтини производи за да ви обезбеди најудобно искуство.Карактеристики на производот : 100% сосема нова и висококвалитетна тежина на мрежата : 18g Size : 12cm/4.72 во 8cm/3.14 во 9cm/3.54 во 3cm/1.18 in Material : крпа божиќни украси, празнични додатоци За Божиќни забавимали приврзоци може да се закачат на Елката. Во текот на ноќта, вратите и прозорците се практични и убави!Пакетот вклучува : 2x божиќ декорација божиќ украс во собата : Божиќ симпатична украси, овие ѓумбир симпатична божиќ орнаменти се шарени и разновидни, и разиграни и симпатична украси одговара На божиќ тема и да додадете во празничната атмосфера. Висококвалитетен материјал : Божиќниот шарм е изработен од висококвалитетен пвц материјал, тродимензионалното чувство е светла, светла боја, јасна шема, фина изработка, безопасна за вас, мека и лесна, лесна за закачување, отпорна на оштетување и избледување, водоотпорна, може да се користи долго време. Повеќенаменски прилики : овие слатки украси не се погодни само за правење на елката привлечна и возбудлива, туку може да се носат и околу вратот како шарм или колку што сакате; Може да им се дадат и на роднини, пријатели, па дури и љубовници, што ќе им донесе топлина и интимност. Услуга : ако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте и ние ќе се потрудиме да го решиме за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне