• Свеж
Еделброк Туркачи

Еделброк Туркачи

DEN 8447.20

Од стока
Во продавницата

Компатибилен Со Ford 351 W Со Ретро Вклопуваат Хидраулична Камера;Pushrod Постави Ретро-Вклопуваат Хидро Ролери Appl Sbf 351 W; Edelbrock Pushrod Постави Ретро-Вклопуваат Хидро Ролери APPL SBF 351w Дополнителни Функции Заврши : Црн Оксид. Одговара Изберете : 1977-1996 Форд Ф150 8 Цил 5.8 Л 1977-1997 ФОРД Ф250 8 Цил 5.8 Л 1978-1996 ФОРД БРОНКО 8 Цил 5.8 Л 1969-1970,1995 форд Мустангот 8 Цил 5.8 Л 1977-1997 ФОРД Ф350 8 Цил 5.8 Л 1975-1996 форд еконолин 8 Цил 5,8 Л 1969-1970,1974-1979 Меркур Пума 8 ЦИЛ 5,8 Л 1969-1986 Форд Оод 8 ЦИЛ 5,8 Л 1987-1991 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 8 Цил 5,8 Л 1977-1979 Форд Тандерберд 8 ЦИЛ 5,8 Л 1972-1976 Форд ГРАН ТОРИНО 8 Цил 5.8 Л 1977-1979 ФОРД Ф100 8 Цил 5.8 Л 1969,1972-1979 Форд ранчеро 8 ЦИЛ 5.8 Л 1969,1972-1976 Форд Торино 8 ЦИЛ 5.8 Л 1975-1976 Форд Елит 8 Цил 5.8 Л 1969-1974 Форд галакси 8 Цил 5.8 Л 1975-1979 ФОРД КЛУБ ВАГОН 8 Цил 5.8 Л 1969-1977 ФОРД ОБИЧАЈ 8 Цил 5.8 Л 1969,1972-1976 МЕРКУР МОНТЕГО 8 Цил 5.8 Л 1980 ЛИНКОЛН Марк ШЕСТИ 8 Цил 5.8 Л 1978-1981 меркур маркиз 8 Цил 5,8 Л 1969 ФОРД ФЕРЛАН 8 ЦИЛ 5,8 Л 1980 Линколн Континентал 8 ЦИЛ 5,8 Л 1978-1981 МЕРКУР Гранд МАРКИЗ 8 ЦИЛ 5,8 Л 1975-1977 ФОРД Гранада 8 ЦИЛ 5,8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне