• Свеж
Honeywell HeatBud Керамички Личен Грејач Црвен, HCE100R

Honeywell HeatBud Керамички Личен Грејач Црвен, HCE100R

DEN 558.08

Од стока
Во продавницата

Керамичкиот Личен Грејач HCE100 Heatbud Од Honeywell е преносливо, енергетски ефикасно решение кое обезбедува вистинска количина на топлина за вас. Совршен за сите personal простори-користете во секое време дома, на училиште или во канцеларија. Дизајниран со керамичка технологија која обезбедува брзо, рамномерно загревање, тој е енергетски ефикасен и користи само 250 вати. Понуден во четири забавни бои, има модерен, компактен дизајн кој се вклопува насекаде-користете на и/или под клупи, маси и работни простори. Со рачни контроли со едно копче, тој е едноставен за употреба-одличен начин да го одржите вашиот личен простор пријатен и топол. Лесен за користење рачни контроли. Две поставки за топлина-Ниски 170 Вати и Високи 250 Вати. Кул допир домување. Врвот над прекинувачот. Заштита од прегревање. Брза и лесна лична топлина со ефикасна технологија за керамичко греење. Лична, компактна големина се вклопува во секој простор. Целосно собрани. Бои : Црна, Бела, Црвена и Зелена. Димензии на производот 6.7 "х 4.5 " х 4.7". 3 Година Ограничена Гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне