• Свеж
Долга ракав со долги ракави на машката со двојна рака за време

Долга ракав со долги ракави на машката со двојна рака за време

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Оваа долга ракав со долги ракави со долги ракави со долги ракави со термички џебни работи е совршена секојдневна мета што може да се носи како дел од униформа, како и за работа или релаксирање. Оваа маичка е направена со перформанси со двојна ткаенина за лице, направено со мешавина од рекреациски рециклиран полиестер и памук. Оваа ткаенина има финиш за влага што ќе ви помогне да останете суви и својства за задржување на топлина за да ве одржат топло во текот на абењето. Опремено со долги ракави, јака на вратот на екипажот и џеб на левата област на градите со отвор на џеб со пенкало, оваа маичка е сигурна дека ќе биде во чекор со вашиот активен животен стил. Оваа кошула за перформанси со долг ракав е удобна, атлетска и опуштена кошула за вклопување што ќе ви овозможи практично да ја преземете секоја активност без да се грижите за абењето и солза на ограничено вклопување. Wrangler машки долг ракав со двојно лице удобност термички џеб работа : 86% Репроверен рециклиран полиестер / 14% памук. Перформанси со двојна ткаенина за лице. Опуштено вклопување. Јака на вратот на екипажот. Долги ракави. Технологија за задржување на топлина. Влага за губење. Џеб на левата област на градите. Отворање на џеб на пенкало на левиот џеб на градите. Етикета без ознаки. Машина за перење. Кликнете овде за вашиот палто на Вранглер. Кликнете овде за вашата качулка наречена Hoodie Sherpa. Кликнете овде за вашиот работен елек Wrangler.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне