• Свеж
Афион И Фриц Брук Јорган Сет, Кинг

Афион И Фриц Брук Јорган Сет, Кинг

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Сликарскиот сликар пејсли го ажурира боемскиот стил со современ талент. Свежата палета на воден кобалт блуз и Тиркизна боја на остра бела земја предизвикува опуштени денови на брегот. Ансамблот Брук ќе изгледа одлично со листови со цврста боја, но може да направи и лесен пресврт со координација со листот за Сидро поставен Од Афион И Фриц. Овие производи беа направени во Мексико со памук гордо одгледуван во САД. Навлака за јорган и шамс имаат затворачи на патент. Навлаката за јорган има внатрешни врски за да помогне безбедно да се одржи школката на утешителот на место.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне