• Свеж
Детски Униз Летен Штитник За Сонце Шапка Со Широк обод КАПА ЗА Заштита ОД Ув Капа За Сонце - Големи Девојки Тенок Ракав Слободно Време Врвни Женски Блузи, # Црно

Детски Униз Летен Штитник За Сонце Шапка Со Широк обод КАПА ЗА Заштита ОД Ув Капа За Сонце - Големи Девојки Тенок Ракав Слободно

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Детски Унисекс Летен Штитник За Сонце Шапка Со Широк обод КАПА ЗА Заштита ОД Ув Капа За Сонце-Големи Девојки Тенок 3/4 Ракав Слободно Време Врвни Женски Блузи, #74 Блекхело! Добредојдовте во нашата продавница каде што ќе ви ја донесеме најдобрата женска летна женска капа со одлична услуга! Ние сме Кинески продавач и голема прекугранична трговска компанија со сопствен бренд за облека и дизајн и производство на облека фабрика. Режимот на испорака што го земаме е фабрички режим на директна испорака. Од една страна, овој модел може да гарантира дека ќе им обезбеди на клиентите најнови и најмодерни производи за облека, од друга страна, исто така, може да им овозможи на клиентите да ги купат нашите производи по најприфатлива цена. Исто така, нашите летни женски капи вклучуваат многу стилови : на пример, капа за кофа, капи за дерби во кентаки за жени, капа за каубојка, капа за камионџија, капа за сонце, капи за плажа за жени итн.ако треба да купите други стилови на капи, ве молиме контактирајте не : fedfvdf@ . Клиентите се наши пријатели и ние ќе ви ги препорачаме најдобрите производи! Во исто време, имаме своја страница за услуги по продажбата во Соединетите држави, која може да им обезбеди на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, а клиентите можат да ги купат нашите производи со доверба!. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд БРИЗЕ во полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! ! Големина : Обем На Капа Со Една Големина : 52см/20.47" - 54см/21.26 "Раб На Капа : 12см/4.72"Спецификација : . Пол : Унисекс. Тип на ставка : Капа За Сонце. Стил : Секојдневен. Тип на ремен : Прилагоден. Ве молиме имајте предвид дека ова се рачни мерења. Ве молиме дозволете мали варијации. Една големина најмногу одговара со Прилагоден прицврстувач за кука и јамка. Одлично за сите активности на отворено како риболов, . пешачење, кампување, одете на патување, лов, градинарство и така натаму. Пакет : . 1 ПАРЧИЊА Сончева Капа. Препорачана Возраст. Препорачана Возраст : 5-6 Години Големина : Обем На Капа Со Една Големина : 52см/20,47" - 54см/21,26 " Раб На Капа : 12см/4,72 Материјал : Полиестер,женските летни капи се направени со висококвалитетна ткаенина. Меките, лесни и висококвалитетни материјали можат да дишат против вашата кожа. Карактеристики : Бризез Деца Унисекс Летен Штитник За Сонце Шапка Со Широк обод КАПА ЗА Заштита ОД Ув Капа За Сонце-Големи Девојки Тенок 3/4 Ракав За Слободно Време Врвни Женски Блузи, #74 Црни. Имаме одлична услуга по продажбата, ако имате какви било прашања по купувањето, дефинитивно ќе ви го решиме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне