• Свеж
Честитки Град Црна Хартија Фенери-Партија Декор -

Честитки Град Црна Хартија Фенери-Партија Декор -

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Акцент на вашата дипломирање партија со срдечна честитки во вашето училиште бои едноставно со додавање на Овие Честитки Град хартија фенери на вашиот дипломирањето партија украси. Нашите дипломирање хартија фенери се одличен начин да се создаде празнична партиска атмосфера во ниеден момент. (6 парчиња по сет) 12" Вклучува метални закачалки. Потребно е едноставно склопување.● ПРЕКУ ШАЛТЕР Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне