• Свеж
Јубатуо Дуксери За Жени Со Долги Ракави Обичен Врат На Екипажот Преголеми Дуксери Со Пуловер Врвови Дуксер За Жени Сина Л

Јубатуо Дуксери За Жени Со Долги Ракави Обичен Врат На Екипажот Преголеми Дуксери Со Пуловер Врвови Дуксер За Жени Сина Л

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека На Јубатуо дуксери За Жени Обични Маици Со Долги Ракави Преголеми Пуловери Со Пуловер Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 95%Полиестер+5%Памук.Мека и удобна. Материјал : дуксер со Долги ракави изработен од полиестер, ткаенината се чувствува мека и топла, лесен дуксер удобен За носење Карактеристика : овој дуксер со пуловер со Врат На Екипажот и долги ракави,, опуштено вклопување, овој преголем пуловер е предмет за пролет, лето, fall И зима Мода : Не ја пропуштајте оваа мода! дуксерот е дизајниран со шупливо срце, кое лесно може да го привлече вниманието на сите И лесно да биде модна Пригода : овој дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен и надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен,модна Пригода : Секојдневно,Секојдневно миење раце И миење машини е Во РЕД Пакетот вклучува : 1 парчиња дуксери ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Л. Фит : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Кружен Врат. Затворање : Пуловер. Карактеристики : дуксер; дуксер за жени; женски дуксер; пуловери за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне