• Свеж
Дизни Пиксар Автомобили Молња Меквин Дете Момчиња Руно Џогер Панталони Дете На Големо Дете

Дизни Пиксар Автомобили Молња Меквин Дете Момчиња Руно Џогер Панталони Дете На Големо Дете

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Вашиот мал обожавател На Дизни е подготвен да се придружи на нивниот омилен глушец за еден ден авантура. Овој симпатичен сет На Мики Маус вклучува 2 пара панталони со уметнички дела на иконскиот мики со глувче. Изработени од мек материјал кој го одржува вашето малечко удобно, овие панталони На Мики Маус се дел од совршената облека за забавен ден на игра. Официјално лиценцирани Дизни Пиксар Автомобили мали момчиња симпатична, удобна и стилски панталони. Панталони во стилот на џогер; Одличен дизајн за печатење на екран; затворање На Врвки; Вештачка мува; манжетни За глуждот за подобро вклопување; Еластичен струк за подобро вклопување; Странични џебови. Детска облека изработена од мек материјал за облека што е безбеден за детската кожа; активна облека со удобно вклопување што вашето дете лесно може да се облече секое утро. Издржлива и долготрајна младинска модна облека со стилски и разиграни дизајни на карактери кои се суштински дел од облеката на вашето дете. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, игра на отворено и студено време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне