• Свеж
Ханес Х-Темп Женски Чорапи За Глуждот, 6-Пара Бели Основни 5-9

Ханес Х-Темп Женски Чорапи За Глуждот, 6-Пара Бели Основни 5-9

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

УДОБНОСТ БЕЗ ТЕЖИНА женските лесни и дише чорапи за глуждот нудат не-амортизиран слој на удобност и заштита без најголемиот дел. Поддршката за лак обезбедува подобро вклопување околу стапалото, додека Кул comfort® ткаенината што ја отстранува влагата помага да се одржат стапалата ладни и удобни. Изградени со технологија X-Temp, овие чорапи се дизајнирани да се прилагодат на вашата температура за целодневна удобност. Должината на овие женски чорапи удира над глуждот, што ги прави совршен натпревар за низа стилови на чевли. Достапни во удобен 6-пакет, овие чорапи до глуждот се неопходна фиока за чорапи. ВРЕДНОСТ ШТО ЈА САКАТЕ-Достапно во удобен 6-пакет за леснотија на складирање. Дише-лесна конструкција со мрежести панели додаваат дополнителна вентилација. Технологија х-ТЕМПО-Дизајнирана Да се прилагоди на вашата температура за целодневна удобност. ЧУВАЈТЕ ЈА Вашата Кул-Кул удобност ткаенината што ја отстранува влагата ги одржува вашите стапала ладни и удобни. СЕТО тоа е ВО ДЕТАЛИТЕ - поддршката за Лак обезбедува подобро вклопување околу вашата нога. ВКУПНА УДОБНОСТ - ЛЕСНА, не-амортизирана удобност без најголемиот дел. ДОЛЖИНА НА ГЛУЖДОТ-Хитови над глуждот. Лесен, дише (мрежа и фитил), Удобна Пета За Престој Ставете Удобност, Удобност На Прстите, додадете XTEMP 2.0, поддршка за лак. Х-темп : Започнува кул. Одржува Кул. Се прилагодува на температурата на телото за целодневна удобност. Поддршка за лак за подобро вклопување околу стапалото. Кул ткаенина За Удобност што ја отстранува влагата помага нозете да бидат ладни и суви. Конструкција со мала тежина со мрежести панели што дишат за вентилација. Измијте Ладно и Заштедете со Плима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне