• Свеж
Сирење Бо За Фрижидер Парче Сирење Парче Парче Шунка Колбас Сирење Бо Ја Одржува Храната Посвежа

Сирење Бо За Фрижидер Парче Сирење Парче Парче Шунка Колбас Сирење Бо Ја Одржува Храната Посвежа

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Опис. Оваа кутија за складирање парчиња сирење е наменета за чување парчиња сирење, парчиња путер, овошје или друга храна, многу практична и удобна. Кутијата За Парчиња Сирење се карактеризира со безбеден материјал, издржливост и не е лесно да се деформира. Добрата изработка и добрата текстура обезбедуваат практичност. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : ПП. - Големина : 10, 00Х10, 00Х4, 50см/3, 93Х3, 93Х1, 77ин. - Кутијата за сирење може да се наполни со храна како путер, парчиња сирење и добри кутии за складирање, без штетни материи за здравјето на луѓето. - Контејнерот со сирење може ефикасно да спречи прашина, дамки и друга нечистотија и да ја одржува храната свежа. - Кутијата за Складирање сирење може да ја одржува храната свежа, истовремено спречувајќи ја храната да биде загадена од прашина во воздухот. - Може да чува сирење и путер во фрижидер за да бидат свежи без мешање на вкусовите на друга храна. - Карактеристики издржливост и не е лесно да се деформира, а фината изработка и добрата текстура обезбедуваат практичност. Кутија за Сирење За Фрижидер Парче Сирење Парче Парче Шунка Кутија Со Сирење Ја Одржува Храната Посвежа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне