• Свеж
Шисеидо Бенефиенс Брчкирезистираат Ноќен Крем, 1. Оз

Шисеидо Бенефиенс Брчкирезистираат Ноќен Крем, 1. Оз

DEN 326.56

Од стока
Во продавницата

Shiseido Beneniance Brinkleresist24 Ноќен Крем - 1,7 Ozbrand New Preserves богата влага во кожата под дури и суви услови во текот на денот. Видливо ја намалува појавата на фини линии и брчки. Нуди ЗАШТИТА СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР 15 за борба против сончевите зраци. Натопен со уникатен Азиски мирис за опуштање на сетилата. Бенефит Брчкирезистент24 Ноќен Крем Карактеристики : 1.7 Озкрем Бенефит брчкирезистент24 ноќен крем сува до многу сува кожа design 50мл/1.7 мл дизајн куќа : шисеидо година воведе : 1999 мирис белешки : бибер, каранфил, анасон, крин-на-долина, хелиотроп.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне