• Свеж
Ана Цевка Инспекција Камера Videoоскоп Видео УСБ Канализација Одвод Почиста Водоотпорен Змија

Ана Цевка Инспекција Камера Videoоскоп Видео УСБ Канализација Одвод Почиста Водоотпорен Змија

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба, може да фотографира, снима видео и звук, а фотографиите за Телефон, мора да ја поддржуваат функцијата ОТГ и мора да поддржуваат за поврзување на надворешна камера.(Речиси сите неодамна верзија за уред ја имаат оваа функција) Спецификации : Надворешен Дијаметар На Главата На Камерата : 5,5 мм (Прибл.) Резолуција : 640*480. Камера Пиксел : 30wwiew Агол : 66 Degreled : 6 БЕЛА LED Силна светлина. Фокусно Растојание : 4см-Бесконечно. Водоотпорно Ниво : ip67support системи : за casment 2000 /ЗА XP /За Vista /за casment 7/forcasmention 10tempurture : -20 ~ 80degrees целзиусови. Изборна Должина На Кабелот : 1 Метар/1,5 Метар/2 Метар/3,5 Метар/5 Метар (Прибл.) Метод на корисник : Скенирајте ГО QR-кодот на Упатството за инсталирање АПЛИКАЦИЈА, или ОД АПЛИКАЦИЈА за инсталирање ЦД или врска за преземање за инсталирање АПЛИКАЦИЈА, потоа се појавува знак на мобилната работна површина, кликнете на неа, производот е достапен за use.It на многу лесен за ракување со овој endоскоп, само преземете Апликација И вметнете го endоскопот во вашиот уред, Апликацијата автоматски ќе го препознае, ќе почне да го користи сега Содржина На Пакетот : 1*МИНИ УСБ Endоскоп 1*Мала Кука 1*Магнет 1*Ревизија 1*Фиксен Ракав 1*Цд-Уред 1*Микро ДО УСБ-Кабел 1*Рачна Белешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба, може да фотографира, видео и снимање звук, а фотографиите за Телефон, мора да ја поддржуваат функцијата ОТГ и мора да поддржуваат за поврзување на надворешна камера.(Речиси сите неодамна верзија за уред ја имаат оваа функција) Спецификации : Надворешен Дијаметар На Главата На Камерата : 5,5 мм (Прибл.) Резолуција : 640. 480. Камера пиксел : 30 W. Агол На Гледање : 66 Степен : 6 БЕЛА ПРЕДВОДЕНА Силна светлина. Фокусно Растојание : 4см-Бесконечно. Водоотпорно Ниво : ip67support системи : за casment 2000 /ЗА XP /За Vista /за casment 7/forcasmention 10tempurture : -20 ~ 80degrees целзиусови. Изборна Должина На Кабелот : 1 Метар/1,5 Метар/2 Метар/3,5 Метар/5 Метар (Прибл.) Кориснички Метод : . Скенирајте ГО QR-кодот на Упатството за инсталирање АПЛИКАЦИЈА, или ОД АПЛИКАЦИЈА за инсталирање ЦД или врска за преземање за инсталирање АПЛИКАЦИЈА, потоа се појавува знак на мобилната работна површина, кликнете на неа, производот е достапен за use.It на многу лесен за ракување со овој endоскоп, само преземете Апликација и вметнете го endоскопот во вашиот уред, Апликацијата автоматски ќе го препознае, ќе почне да се користи сега. Содржина На Пакетот : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне