• Свеж
Престиж Хоризонтот Колекција Без Рамка Заоблени Врвот Навалување Огледало Со Закосени Работ

Престиж Хоризонтот Колекција Без Рамка Заоблени Врвот Навалување Огледало Со Закосени Работ

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Состојба на уметноста едноставноста го дефинира ова елегантно дизајнирано огледало од Сојузничкиот Месинг. Неговиот еклектичен, но нежен блесок го балансира секој стилски мебел од современ до традиционален. Тоа е совршено надополнување за вашиот ходник, дневна соба, спална соба или бања. Комплиментирајте го ова огледало со координирачки додатоци од Колекцијата Престижен Хоризонт. Изработено од цврст месинг и издржлива дизајнерска завршница;без Рамка 21 х 29 инчен заоблено горно огледало со закосен раб;хардверот за монтирање на скриени завртки лесно се инсталира;Достапен Во различни класични форми и Дизајнерски завршетоци Со Доживотна Ограничена Гаранција;огледалото се навалува до совршен агол за луѓе од сите височини;Обезбедено со ограничена доживотна гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне