• Свеж
Дб Л 8-мерач 5 16 Позлатени Прстенести Терминали, Пк

Дб Л 8-мерач 5 16 Позлатени Прстенести Терминали, Пк

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Овој db l 8-мерач 5/16 " позлатени прстен терминали, 4 pk нуди 8 Мерач Позлатени. Овој висок квалитет, уникатен поврзување терминали, исто така, нуди 5/16 " прстен терминали и 2 црвена & 2 црна-4 pk. Конкретниот производ понатаму има Овој db l 8-мерач 5/16 " позлатени прстенести терминали, 4 pk е одличен connecting,terminals,automotive,marine,,automotive,installation,tools,installation,hook-up,accessories,connecting,терминали ставка по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 6,50 х 3,60 х 1,30 инчи и тежи 0,13 фунти. Ова db l 8-мерач 5/16 " позлатени прстен терминали, 4 pk е поврзување терминали точка од нашите автомобилски, морски и автомобилски инсталација и алатки, инсталација и приклучок додатоци, поврзување терминали колекции која доаѓа со целосна гаранција задоволство. Ја намалува и елиминира бучавата предизвикана од заземјување. Конкуренција земјата јамка изолатор. 5а. Вклучува 1 ол и се-во-едно приклучок со адаптери од типот а, јас, Ц & Г. 1-година ограничена гаранција. Малопродажба целосна боја пакување. Комуникација : сериски, И СНМП. Софтвер за управување : Панел (Р) Деловно Издание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне