• Свеж
Женски Фанатици Брендирани Црвени Хјустон Ракети Најдобра Мајка Некогаш Лого В - Вратот Маица

Женски Фанатици Брендирани Црвени Хјустон Ракети Најдобра Мајка Некогаш Лого В - Вратот Маица

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Дозволете им на сите да знаат кој тим НА МЛС го има срцето на вашата мајка во деновите на натпреварот со додавање на Оваа Фанатика Брендирани Хјустон Ракети Најдобра Мајка Некогаш Маица во нивната колекција. Тој нуди класичен дизајн и удобна ткаенина за да се чувствуваат добро колку што изгледаат. Плус, впечатливата графика На Хјустон Рокетс на градите покажува како и тимот и мајка ти се #1. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Бренд : Фанатици Брендирани. Краток ракав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне