• Свеж
Зеп Професионален Туш, Када И Плочка Почиста, Унца

Зеп Професионален Туш, Када И Плочка Почиста, Унца

DEN 83.68

Од стока
Во продавницата

Зеп Професионална Када За Туширање и средство за чистење Плочки е повеќенаменски чистач за бања базиран на киселина, дизајниран за распаѓање на ѓубриња од сапун, нечистотија и дамки од тврда вода, остава керамичка плочка, мијалници и хром да изгледаат како нови. Плус, овој чистач е безбеден за употреба на акрилик, култивиран мермер, фиберглас и повеќето керамички плочки и порцелан. Само испрскајте го и оставете го да ја заврши работата. Кисела формула без пилинг. Ги отстранува ѓубрињата од сапун, калциумот, бигорот и нечистотијата. Продира дамки од ' рѓа и тврда вода. Не за употреба на мермер, гранит, терацо или природен камен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне