• Свеж
Каролини Богатства СБ3064ДДМ Започнете ги чизмите и останете малку Подлога За Сушење Садови, 21

Каролини Богатства СБ3064ДДМ Започнете ги чизмите и останете малку Подлога За Сушење Садови, 21

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства SB3064 DDM Започнете ги чизмите И останете некое Време Душек За Сушење Садови, 14 x 21", повеќебојна Подлога за Сушење Садови со специфични коњски уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е Од Каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне