• Свеж
Урна 1 Завеса Прачка-Црна

Урна 1 Завеса Прачка-Црна

DEN 515.36

Од стока
Во продавницата

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка и финалето во собата. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува 1 " дијаметар завеса прачка, завршува и монтажа хардвер. Проекција : 3.625". Завршува Мерка : 3 "х 2 " х 2".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне