• Свеж
Сино Море Црно Копче Прекинувач Подигање

Сино Море Црно Копче Прекинувач Подигање

DEN 206.40

Од стока
Во продавницата

СИНО МОРЕ СИСТЕМИ КОПЧЕ РЕСЕТИРАЊЕ САМО ПРЕКИНУВАЧ ВОДООТПОРНИ ЧИЗМИ Штити прекинувачи копче во влажни средини. Се спротивставува на промена на бојата и пукање. Заменува фустан орев монтажа на прекинувачи. Материјал за конец : месинг обложен со никел. Тема : 3/8 " -27. Ип67 Рејтинг : 30мин. @ 1м. Боја : Црна. МФГ# 4137 УПЦ# 632085041373 ДОСТАПНИ ДЕЛОВИ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне