• Свеж
Завртка За Монтирање На Држачот На Дискот Дорман За Специфични Модели На Chevrolet GMC Hummer, на Вклопувања изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1999-GMC НОВА СИЕРА

Завртка За Монтирање На Држачот На Дискот Дорман За Специфични Модели На Chevrolet GMC Hummer, на Вклопувања изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ

DEN 229.44

Од стока
Во продавницата

Оваа завртка за монтирање на држачот на сопирачката на дискот е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила. Изработен од квалитетни материјали, тој е дизајниран за сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа завртка за монтирање на држачот на сопирачката на дискот одговара на вклопувањето и функцијата на фабричкиот дел на одредени години, марки и модели. Идеално решение - оваа завртка е сигурна замена за оригиналниот дел што недостасува или не успеа поради замор. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Експрес 2500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019чевролет Експрес 3500 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Шевролет Експрес 4500 : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Шевролет Силверадо 1500 Класик : 2007чевролет Силверадо 1500 ХД Класик : 2007 Шевролет Силверадо 1500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 1500 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 2500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019чевролет Силверадо 2500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 Шевролет Силверадо 3500 Класичен : 2007 годинаисто така одговара на повеќе возила што не се наведени овде.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне