• Свеж
Дух Возење Слободен Мирадеро Божиќ

Дух Возење Слободен Мирадеро Божиќ

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Сјајни светла, весели песни и мирис на вкусни колачиња - Божиќ е најубавото време од годината. Божиќ во Мирадеро е едноставно магичен. Среќата и нејзините пријатели едвај чекаат Да дојде Бадник. Се разбира, тие не можат да пропуштат посета На Божиќниот пазар со своите сакани коњи покрај нив. Абигејл Со слатки заби директно се упатува кон штандот со сите колачиња и други слатки задоволства. Се разбира, ова не е начин да се однесуваме за благородната Марисела, но таа сепак ќе добие задоволство за Мистерија. Имајте Си Божиќ Мирадеро! Овој плејсет ја вклучува Абигејл Со нејзиниот коњ бумеранг, Марисела со Нејзината Коњска Мистерија И Гувернер на ждребиња, како и две тезги на пазарот со Божиќни украси и венци од светла. Со флексибилните здолништа, девојките можат да ги возат и коњите. Штандовите на пазарот нудат сѐ, од празнични печива до кекси, бонбони јаболка до печени ореви, како и капи и многу додатоци за коњи, како што се седла, ќебиња и многу повеќе. Димензии На Штандот На пазарот : 5,5 х 3,5 х 5,5 инчи (Lx Wx H).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне