• Свеж
Едноставно, плоштад Дејзи Поминал риболов полиестер затворен перница, Кели Грин Количина 1

Едноставно, плоштад Дејзи Поминал риболов полиестер затворен перница, Кели Грин Количина 1

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно маргаритката 18 "x 18 " Кели Грин Помата за риболов Акцент на акцент од нашата колекција на наутички ноќи. Оваа перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне