• Свеж
Туелали Мек Задебелен Двор Надворешна Полиестерска Подлога за Стол Со Вратоврски Внатрешни Трпезариски Столчиња Перница

Туелали Мек Задебелен Двор Надворешна Полиестерска Подлога за Стол Со Вратоврски Внатрешни Трпезариски Столчиња Перница

DEN 2015.84

Од стока
Во продавницата

Спецификација : . . Мек задебелен дизајн, направете го колкот топол и чувствувајте се добро. . Дизајн во цврста боја, добар капак за стол. . Со врзан дизајн на јаже, не се лизга. . Може да се користи кога ќе излезете да патувате, да одите со автобус или на канцеларија. . . Тип : Стол Перница. . Материјал : Полиестер. . Карактеристики : Цврста Боја, Врзано Јаже, Квадратна Форма, Декор На Стол. . Прилики : Дома, Автомобил, Хотел, итн. . Големина : 40см х 40см/15.75 "х 15.75" (Прибл.). . . Забелешки : . . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . . Вклучен Пакет : . . 1 х Стол Перница Мека згусне дизајн, направи вашиот колк топло и се чувствуваат добро. Дизајн во цврста боја, добар капак за стол. Со врзан дизајн на јаже, не се лизга. Може да се користи кога ќе излезете да патувате, да одите со автобус или на канцеларија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне