• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2010 Година-Субару А А Ц Кондензатор

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2010 Година-Субару А А Ц Кондензатор

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

2010-2013 Субару А/Ц Кондензатор (2.5 јас / 2.5 Јас Погодност / 2.5 Јас Ограничен / 2.5 Јас Премиум / 2.5 Јас Спорт / 2.5 јас Турнеја / 3.6 R / 3.6 R Ограничен / 3.6 R Премиум / База / Ограничен)ОДГОВАРА : 2010 - 2013 Излез 2.5 Јас H4 2.5 L Автоматски CVT 4-Врата wagon2013 Outback 2.5 I Погодност H4 2.5 L автоматски cvt 4-врата вагон2010 - 2013 outback 2.5 i ограничен h4 2.5 l автоматски Cvt 4-Врата Вагон2010 - 2013 Outback 2.5 i Премиум h4 2.5 l автоматски cvt 4-Врата Вагон2010 Излез 2.5 I Спорт H4 2.5 L Автоматски cvt cvt 4-врата вагон2012 - 2013 Outback 2.5 i туринг h4 2.5 L автоматски cvt 4-Врата вагон2010 - 2013 Outback 3.6 r H6 3.6 L Автоматски 4-Врата Вагон2010 - 2013 Outback 3.6 r ограничен h6 3.6 l Автоматски 4-врата вагон2010 - 2012 OUTBACK 3.6 R Премиум H6 3.6 л автоматски Вагон Со 4 врати 2010-2013 надворешен н4 2.5 л автоматски вагон со 4 врати2010 - 2013 надворешен ограничен н4 2.5 л автоматски Кондензатори За Климатизација Со 4 Врати Години : 2010 2011 2012 2013фитс Мотори : оем #с : 73210-Ај00апроизвод Атрибути : : Ново Вклучува посува : Не е Вклучен хардвер За монтирање : Нема Доживотна Гаранција За Делови. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне