• Свеж
Ноќта на вештерките женски 6 Платформа Со Дизајн На Метална Змија

Ноќта на вештерките женски 6 Платформа Со Дизајн На Метална Змија

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Облеката можеби не ја прави жената, но добар пар потпетици дефинитивно може да ја зголеми нејзината самодоверба. Овие 6" Црна Платформа со Украсен Метален Дизајн На Змија На Подножјето се тие потпетици. Тие се направени да одат од одборот соба на бранч и назад повторно без прескокнување наatам. И тие ќе свртат неколку глави додека го прават тоа. Ноќта на вештерките женски 6" Платформа Со Метални Змија Дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне