• Свеж
Лугз Машка Брза Чука Чизма

Лугз Машка Брза Чука Чизма

DEN 608.00

Од стока
Во продавницата

Лугз Машкиот Брз носи наследство лугз стајлинг со совршена мешавина на класичен и кул. Оваа патика за атлетски хајтоп инспирирана од ретро се одликува со обичен горен дел со перфорирани детали и дебел дебел надворешен ѓон. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Синтетички гумен надворешен ѓон. Затворање на куката со врвка и брзина за прилагодливо, сигурно вклопување, со сопствени дупки и класична постава што Дише. Мека Поместена Јака со Перф и јазик за удобно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне