• Свеж
Каролини Богатства ЦК2328БСТЈ Шнауцер Тегла За Лекување Во Облик На Коска, разнобојна

Каролини Богатства ЦК2328БСТЈ Шнауцер Тегла За Лекување Во Облик На Коска, разнобојна

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства ЦК2328БСТЈ Шнауцер 3 Тегла За Лекување Во Облик На Коска, разнобојна Тегла За Лекување Во Форма на Коска со уметнички дела специфични За расата Шнауцер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Дали мислите дека вашето куче е доволно расипано? Не освен ако имаат своја тегла за лекување во облик на коска. Оваа тегла за бисквити и колачиња е висока 9 инчи и е широка 6 инчи во основата. Изработен е од керамика и украсен со нашите уметнички дела во целосна боја. Оваа тегла за лекување е безбедна за миење садови. Подарете го ова на подарок на негувател, шетач на кучиња, чувар на миленичиња или купете двојка за себе. Оваа Тегла За Лекување Во Облик на Коска е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Направено од Керамика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне