• Свеж
Влошки За Колена Со Тврда Обвивка, Подлога Од Пена, Една Големина

Влошки За Колена Со Тврда Обвивка, Подлога Од Пена, Една Големина

DEN 239.20

Од стока
Во продавницата

Ако некогаш сте клекнале на тврда површина долго време, знаете колку е неподносливо да станете. Тврдите Влошки за Колена НА ХАРТ можат да помогнат во решавањето на тоа. Овие влошки за колена со тврда обвивка имаат удобно полнење од пена и издржлив дизајн на тврдо капаче за да помогнат во заштитата, поддршката и удобноста на колената и другите зглобови од сериозни повреди на ударот. Прилагодливите ремени обезбедуваат влошките за колена да останат на место додека работите. Без разлика дали сте градинарство, чистење на подови, поставување тротоарите или работат на вашиот автомобил, ќе најдете нашите влошки перница колената против тврди површини, како и да дејствува како амортизери кога ќе се погоди нешто особено тешко како карпи. Тие исто така спречуваат гребење и пункции и го прават поподносливо ако страдате од бурзитис, тендинитис или други проблеми со коленото. Накратко, инвестирањето во квалитетни влошки за колена со тврда обвивка ќе направи да се чувствувате поудобно и исто така ќе го заштити вашето тело на долг рок. Удобно полнење од пена. Издржлив дизајн на тврдо капаче идеален за трева, нечистотија, украсување и врамување. Прилагодливите ремени овозможуваат конзистентно и сигурно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне