• Свеж
Домашна Декоративна Жична Метална Столна Ламба, Црна Мат

Домашна Декоративна Жична Метална Столна Ламба, Црна Мат

DEN 463.84

Од стока
Во продавницата

Домашна Декоративна Жична Метална Столна Ламба, Црн Мат Опис : Додадете допир на модерна забава во секоја просторија во вашиот дом со оваа геометриска столна ламба. Црната метална основа има аголни форми и е нагласена со Црна нијанса на ткаенина. Совршен за осветлување на вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или студентска соба со стил! Црна завршница на метална основа. Црна сенка. Лесно достапен ротационен прекинувач на штекерот Користи основна сијалица од среден тип 1 x 60 W ('не е вклучена), Достапна во дополнителни опции за боикарактеристики : Стил : Модерен. Заврши/Боја : Црна Мат. Примарен Материјал : Метал. Димензија на производот : 14 "L x 14" W x 23.5 " Hmaterial Дефект : Метал 65%+Ткаенина Сенка 30%+Кабел За Напојување 5%, Основен Тип : E26, Основна Димензија : 10.75 dia x 1 H3, Тежина : 23.5 фунти.Тип На Сијалица : Тип А19 Блескаво. Тип На Прекинувач : Ротирачки. Префрли Локација : Сокет Сенка Дијаметар : 14 Сенка Врвот Отворање : 12. Отворање На Дното На Сенката : 14 Висина На Сенката/ Наклон : 10. Безбедност На Сенка : Харфа.Форма На Сенка : Заострена. Број На Светилки : 1. Максимална Моќност : 60, Материјал За Сенка : Ткаенина. Боја На Кабелот : Црна. Должина на кабелот : 74 висина од Основата до Штекерот/Сенка : 17,75/13,5, Вклучена Сијалица : Не.Име на брендот : Елегантен Дизајнмодел Бр : 1270-ЛТ1054-БЛК нема две парчиња се исти, така што боите може малку да се разликуваат. Овална сенка. Бакарната Столна Ламба е прекрасно преодно парче совршено за секој простор. Рефлектирачката глазура ги подобрува живописните бои и мазната тркалезна форма на рамката. Создадете фокусна точка во вашата канцеларија, спална соба или дневна соба со оваа прекрасна столна ламба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне