• Свеж
Лии - Светски Јакни За Мажи Мода Машка Јакна Стојат Јака Обична Бомбер Јакна Лесна Ветроупорна Надворешна Облека Морнарица На Ветробран, Л

Лии - Светски Јакни За Мажи Мода Машка Јакна Стојат Јака Обична Бомбер Јакна Лесна Ветроупорна Надворешна Облека Морнарица На

DEN 607.36

Од стока
Во продавницата

Машки Зимски Кадифен Цврст Џеб Јакна Со Качулка Со Патент Со Долги Ракави Мува Џеб Јакна Палто За Мажи На Отворено Зимски Капутродот : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Тенок. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 х МАШКА ЈАКНА ТКАЕНИНА : Лесна И Мека 90% Полиестер +10% Спандекс Мешавина Ткаенина. Руно Поставата Додаде Удобност. ЗАТВОРАЊЕ : Оваа Јакна Со Полн Патент Се Одликува Со Јака За Држење и Штитник За Брадата Отпорен на Триење за да Ве Држи Подалеку од Непријатни Допири. ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодливи Манжетни За Куки И Јамки и Кабли за Цртање на Половината за Поудобно Вклопување и Дополнителна Заштита. ФУНКЦИОНАЛНИ ЏЕБОВИ : 2 Џеб Со Рачен Патент Од двете Страни, 1 Џеб Од Градите Со Патент и 2 Внатрешни Големи Џебови за Да ги Чувате Вашите Работи. ПРИЛИКИ : Оваа Јакна со Мека Школка Е Одлична за Активности на Отворено, како Што се Пешачење, Патување, Кампување, Велосипедизам, Риболов, Трчање, Работа, Голф итн. Или Секојдневно Секојдневно Носење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне