• Свеж
Псиакги танкини костими за капење За Женска Женска Мода Голем Возбудлив Сплит Костим За Капење Бикини Портокал + 4XL

Псиакги танкини костими за капење За Женска Женска Мода Голем Возбудлив Сплит Костим За Капење Бикини Портокал + 4XL

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

"Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : XL Биста : 90cm/35.43 "Половината : 82cm/32.28 " Колк : 94cm/37.01". Големина : XXL Биста : 96cm/37.80 "Половината : 88cm/34.65 " Колк : 100cm/39.37". Големина : XXXL Биста : 102cm/40.16 "Половината : 94cm/37.01 " Колк : 106cm/41.73". Големина : XXXXL Биста : 108cm/42.52" Половината : 100cm/39.37" Колк : 112cm/44.09" Женска Мода Голем Возбудлив Сплит костим за Капење бикинитем специфичностродот : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Обичен Тип На Шема : ПЕЧАТЕЊЕСОНЦЕ, плажа, фантастичен морски пејзаж И Убавото Ти, сѐ останува слободно време И хармоничнопогоден За јахти, пливање, плажа, одмор итн. Пакетот вклучува : 1 парчиња костим за капење. танкини костими за капење за жени танкини блузи за жени женски танкини костими за капење плус големина танкини танкини костими за капење за жени со шорцеви танкини врвни танкини костими за капење за жени плус големина под жица танкини костуми за капење женски танкини танкини танкини за жени женски танкини танкини блузи женски костими за капење танкини костими за капење за жени танкини плус големина костими за капење танкини врвови танкини костими за капење блузон танкини породилно танкини бандо танкини танкини без прерамки танкини костими за капење за жени женски танкини костуми за капење плус големина танкини врвови танкини со шорцеви танкини врвови за женски костими за капење половината танкини црна танкини костими за капење за жени девојки танкини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне