• Свеж
Таупе Фау Кожа Класична Библиска Корица Ги Знам Плановите-Jмија 29: Библиска Корица За Книги За Мажи Жени, Големи

Таупе Фау Кожа Класична Библиска Корица Ги Знам Плановите-Jмија 29: Библиска Корица За Книги За Мажи Жени, Големи

DEN 299.04

Од стока
Во продавницата

Покријте ја Вашата Библија Во ова Зашто Ги знам Плановите Кафеава Вештачка Кожа Класична Библиска Покривка за удобен и модерен начин за заштита на вашето ценето поседување! Чувството на библиската корица ќе ве потсети Дека Бог има добри планови за вашиот живот. Библиската обвивка од кафеава вештачка кожа е топлина со двојна рамка и на предните и на задните капаци. Секој агол на рамката има сложен дизајн на лизгање со топлина. Предниот капак го содржи текстот Од 2мија 29 : 11 со задебелени букви, класични златни фолии."Зашто ги знам плановите што ги имам за тебе", изјавува Господ, " планира да те просперира и да не ти наштети, планира да ти даде надеж и иднина."Jмија 29 : 11. . Задниот капак има надворешен џеб за лизгање за држење лабави хартии. Рачката на лежечкиот рамен ' рбет е нагласена со антички златен хардвер за да одговара на златната фолирана буква на предниот капак и овозможува библиската покривка и Библијата да го отворат Целиот Пат Класичен Библиски Капак. Кафеава Вештачка Кожа. Загрејте Ја Двојната Рамка Со Лизгање. Златен Фолиран Текст. Лежеше Рамна Рачка За Носење на ' рбетот. Антички Злато Рачка Хардвер. Антички Злато Крос-Врежан Патент Повлече. 2 Петелки За Пенкало Внатре. Заден Лизгачки Џеб. Достапни Во Средни и Големи. Погледнете На Сликата Рингишпил За Библијата Покрие Големината На Табелата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне