• Свеж
Сомерсет Дома Индустриски Фиба Нозе И Дрво Жито Врвот Масичка, Црна

Сомерсет Дома Индустриски Фиба Нозе И Дрво Жито Врвот Масичка, Црна

DEN 932.48

Од стока
Во продавницата

Домот Сомерсет Модерната Масичка За Ногарки за Фиба Е практична, но стилска опција за вашата дневна соба, спална соба или која било област од домот! Изградена од издржливо дрво од МДФ покриено со рустикален ламинат со изглед на дрво, оваа троседна маса има издржливи челични нозе обложени со прав во современа форма на фиба која има капацитет за тежина од 80 килограми. Оваа разноврсна масичка за кафе нуди убавина и функционалност во различни стилови на домашен декор од средината на векот модерна, фарма, па дури и индустриска. СТИЛСКИ МЕБЕЛ : рустикалниот изглед на зрното дрво и современата форма на ногата на фиба се комбинираат за да создадат масичка за кафе која е и практична и стилска. РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : масата за софа е совршен додаток во дневната соба, спалната соба или семејната соба и може да собере и 40-инчен телевизор. ЦВРСТА ГРАДБА : Изградена од МДФ и челик обложен со прав, оваа масичка може да собере до 80 килограми и е изградена да трае. МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН : чистите линии и дизајнот на отворено дно на оваа модерна масичка за кафе во индустриски стил ќе го надополнат секој декор. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : Брзо и лесно соберете ја оваа софа маса за непосредна употреба. МАТЕРИЈАЛИ : Дрво ОД МДФ, Ламинат, Челик Обложен со Прав и Гумени Влошки за Стапала. ДИМЕНЗИИ : Вкупни Димензии : (L) 41.25" x (W) 19.5 "x (H) 17.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне