• Свеж
Заштитен знак Ликовна Уметност Радост Ослободи Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Радост Ослободи Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во продавницата

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Радост Ослободи" Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне