• Свеж
Боди со графички Боди Со Кратки Ракави

Боди со графички Боди Со Кратки Ракави

DEN 240.00

Од стока
Во продавницата

Забележан е редок Хугасаурус! Слаткото боди од Гаранции нуди кул и удобен избор за играње, дремење или во секое време. Екипажот. Кратки ракави. Затворање на дното за брзи и лесни промени. Предна графика. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички Боди со Кратки Ракави за бебе Момче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне