• Свеж
ACDelco Издувни Колектор Прирабница Заптивка Одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

ACDelco Издувни Колектор Прирабница Заптивка Одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Acdelco Gm Оригинална Опрема Издувен Колектор Прирабница Заптивка е гм-препорачува замена компонента за еден или повеќе од следниве системи на возилото : мотор - механички. Оваа оригинална заптивка за опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Одговара Изберете : 2001-2016 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 6,6 Л 2001-2016 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2001-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2006-2016 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 Цил 6,6 Л 2006-2016 ГМЦ САВАНА 8 Цил 6.6 л 2006-2016 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500 8 Цил 6.6 Л 2011-2016 ШЕВРОЛЕТ Експрес Г4500 8 ЦИЛ 6.6 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне