• Свеж
Марвел Стрипови-Првиот Марвел Стрипови # Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Стрипови-Првиот Марвел Стрипови Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Првиот Марвел Стрипови #1 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Првиот Марвел Стрипови #1 Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне