• Свеж
Пимфилм Кардиган Џемпери За Жени Исечени Кардигани За Жени Долги Ракави Удобно Розова Л

Пимфилм Кардиган Џемпери За Жени Исечени Кардигани За Жени Долги Ракави Удобно Розова Л

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.табела за кардиганизација : . Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40" Ракав : 56см/22.05" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37" Ракав : 57см/22.44" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 105 CM/41.34" ракав : 58cm/22.83" должина : 67cm/26.38"големина : xl сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 110cm/43.31" ракав : 59cm/23.23" должина : 68cm/26.77"големина : xxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 115СМ/45.28" ракав : 60см/23.62" должина : 69см/27.17"големина : хххл сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 120см/47.24" ракав : 61см/24.02" должина : 70см/27.56"големина : ххххл сад : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 биста : 125СМ/49.21" ракав : 62см/24.41" должина : 71см/27.95"големина : хххххл сад : 22 велика БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 БИСТА : 130см/51.18" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35" женски кардиган,ЛЕСНИ,ДОЛГИ КАРДИГАНИ за жени,ЖЕНИ ЛЕСЕН КАРДИГАН,лето,Зимска облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне