• Свеж
Еди Аналитичар Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Еди Аналитичар Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Еди Аналитичар Кали Стил Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка го печати Стилот На Еди Аналитичар Кали преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне