• Свеж
Јуелијанкси Денот На Вљубените Кошула За Жени И Мажи Печати Кратки Ракави Блузи Дуксер Жени Обични Екипажот Лабава Кошула

Јуелијанкси Денот На Вљубените Кошула За Жени И Мажи Печати Кратки Ракави Блузи Дуксер Жени Обични Екипажот Лабава Кошула

DEN 273.60

Од стока
Во продавницата

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 18.5 cm/7.28" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" Рамо : 48СМ/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 71см/27.95" денот на Вљубените кошула за жени и маж печати кратки РАКАВИ БЛУЗИ ДУКСЕР ЖЕНИ обични екипажот лабава кошула карактеристики : Повлечете го затворањето машина за перење на денот На вљубените што Одговара на врвот на маичката за маж и жена.Дами Кошула Е Женска Одговара Кошула Појавување Тема Црни Маици Препорачана Нега : Машина За Перење Ладно, Падне Сува Ниска Или Средна Машка Маица Жените Се Вклопуваат Маица Двојка Маици, Убава и Деликатна. Двојните Маици Се Совршен Избор На Подарок за Парови, Љубовници, Момче / Девојка и Годишнина, Денот на Вљубените. Погоден За Училиште, Работа, Спорт, Кино, Плажа Или Улица Од Секојдневниот Живот, Кафе Бар Или Каде И Да Сакате Да Одите.Двојка Маица, Подароци За Денот На Вљубените, Партнерски Кошули, Двојки Маица За Љубовници, Двојка Маици За Двајца.Сезона : Алгенда : Мажи, Жени Прилика : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака : О Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Blouse Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483496cm/37.80"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M61036100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L81238104cm/40.94"46cm/18.11"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL101440108cm/42.52"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL121642112cm/44.09"48cm/18.90"19.5 cm/7.68"71cm/27.95"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Length : 63cm/24.80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 71cm/27.95" НАТПРЕВАР : Совршено за жените да ја носат оваа маица со хеланки, фармерки и чизми. ПРИЛИКА : Одлично за секојдневно, излегување, забава, работа, патување, дома, улица, секојдневна облека. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне